Våre salonger finner du over hele Sør-Norge, Stavanger og i Skagerak. Derfor har du alltid en Studio Alf salong i nærheten, både der du bor, og dit du kommer når du er på besøk, på jobbreise, på ferie.
Ditt hår er viktig – Studio Alf gjør det riktig!
EKSTRA FAKTA
Grensen 9
Tlf: 22419989
www.studioalf.no
Artikkel er ikke verdisatt ennå - Klikk på det antall stjerner du synes artikkelen skal ha
Tips en venn Kommentar / karakter
Heisann. Jeg har i fylla klart å farge håret rødt på ene siden og Blått på andre siden hvilken farge bør jeg velge som ny farge. Er opprinnelig platina blond. Skal jeg ta maskinen over det ?
Les mer Jeg har farget håret mitt med en blanding av slik "vanlig" henna og en som Urtekram i Danmark kaller Ildrød eller Fiery Red. Jeg blir skikkelig lysende rød, og det passer meg, jeg har veldig blek hud og har opplevd at mange - utrolig nok - hat stoppet meg på gaten og sagt at å. jeg må bare få si at slikt rødt hår er uhyre sjeldent! og så tar de jo feil og litt rart har det vært. Alt dette sier jeg for å "bevise" at selv om det lysende røde håret har vært temmelig, ja, rødt, så har jeg kledd det. Nå er jeg over seksti og selvsagt hvit i pannen og tinningene, men foreløpig går det bra med denne fargen.
Jeg har mistet mye hår opp gjennom årene, litt er nok genetisk, men mye var i sin tid fargetubene/blandingene som ikke var hennablader men kjemiske greier. Jeg har også litt eksem og kan faktisk ikke bruke annet enn naturlig henna nå mer. Problemet mitt er at jeg får større og større vansker med å klare å farge meg selv, vonde skuldre og "PC-armer" osv. Jeg har aldri turt å spørre en frisør om de kan gjøre det for meg med pulver jeg har med selv - ville de ha gjort det? Det er litt fælt å ikke klare en så viktig ting for identiteten lenger.
Med vennlig hilsen
en temmelig rødhåret
Kjersti S.
Les mer Fra blond til brunette? Og ny frisyreHei Michael:)
Jeg har alltid vært lyshåret og har jevnlig stripet håret, men nå har jeg omsider bestemt meg for at det skal skje noe nytt og har således bestilt tid for å farge håret helt mørkt. Jeg vil helst ikke ha det for mørkt da dette er første gang. har du noen forslag til farge og frisyre?? synes pannelugg er ganske fint selvom jeg aldri har hatt det. Tror du det ville passet til meg? Jeg driver ogsåp aktivt med badminton på høyt nivå, så det skal også kunne settes opp, noe som belyser mitt problem med frisyrer, pnadehåret blir som regel bare snoret sammen og satt opp. Har du kanskje forslag til noen andre frisyrer?? :)
Les mer Hårmote 2012Hva er i følge deg hårmoten i 2012?
Mvh Line
Les mer